O NAS

Nazywam się Dorota Lewtak –

na co dzień jestem żoną Artura (od 16 lat) oraz mamą nastoletniej Natalki, 10 letniej Uli i 7 miesięcznego Michałka. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie (z zawodu Socjolog) i Nauk o Rodzinie na KUL (Doradca Życia Rodzinnego). Obecnie uczestniczę w Archidiecezjalnym Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Zawodowo posługuję w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji prowadząc razem z moim mężem kursy, warsztaty dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Przez wiele lat sami ścieraliśmy się z mężem (myślę, że nadal się ścieramy?, aby znaleźć wspólny język, aby było nam ze sobą dobrze, abyśmy mogli patrzeć w jednym kierunku. Pogłębiając przez wiele lat swoją zdobytą i wypraktykowaną wiedzę, zapragnęliśmy dzielić się tym wszystkim z innymi, aby inni mogli również doświadczać szczęścia. I tak od 8 lat prowadzimy różne dzieła, aby wspierać narzeczonych, pomagać małżeństwom, a także całym rodzinom.

Prywatnie kocham poranną kawę w towarzystwie mojego męża, popołudniową w towarzystwie mojej przyjaciółki Magdy. Lubię ludzi, zabawę z moimi dziećmi, podróże i gotowanie.

 

 

Nazywam się Artur Lewtak –

szczęśliwy mąż Doroty od 16 lat. Jestem tatą wspaniałych dzieci: Natalki, Uli i Michałka. Jestem z wykształcenia Socjologiem i Doradcą Życia Rodzinnego oraz Opiekunem Medycznym. Zawodowo pracuje w Domu Pomocy Społecznej, co nie przeszkadza mi to być  jednocześnie przedsiębiorcą. Mając na uwadze, dobro małżeństw z którymi pracuję, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę dlatego uczestniczę w Archidiecezjalnym Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Podobnie jak żona formuję się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca w parafii św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie, gdzie pełnimy posługę Moderatorów Prowincjalnych Regionu Lubelskiego. Posługuję w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji prowadząc razem z żoną kursy, warsztaty dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Każda konsultacja indywidualna czy małżeńska są dla mnie wyzwaniem, które z radością podejmuję.

Kocham Boga, żonę, dzieci, kawę, dobre jedzenie i dobry film. Interesuję się socjologią, ekonomią, biznesem, marketingiem, psychologią i przedsiębiorczością społeczną.