O NAS

Dorota Lewtak

Dorota Lewtak

Szczęśliwa żona od 2004 roku !

Jestem szczęśliwą żoną i mamą wspaniałych dzieci Natalii, Uli i Michałka. Ukończyłam Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie (z zawodu Socjolog), Nauki o Rodzinie na KUL (Doradca Życia Rodzinnego) oraz Archidiecezjalne Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Dodatkowo kształciłam się podyplomowo w dziedzinie pedagogiki. Zawodowo posługuję we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca, prowadząc razem z moim mężem kursy, warsztaty dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Przez wiele lat sami ścieraliśmy się z mężem (myślę, że nadal się ścieramy), aby znaleźć wspólny język i aby było nam ze sobą dobrze, abyśmy mogli patrzeć w jednym kierunku. Pogłębiając przez wiele lat  zdobytą i wypraktykowaną wiedzę, zapragnęliśmy dzielić się tym wszystkim z innymi, aby oni również mogli doświadczać szczęścia. I tak od wielu lat prowadzimy różne dzieła, aby wspierać narzeczonych, pomagać małżeństwom, a także całym rodzinom.

Prywatnie kocham poranną kawę w towarzystwie mojego męża, popołudniową w towarzystwie mojej przyjaciółki Magdy. Lubię ludzi, zabawę z moimi dziećmi, podróże i gotowanie.

Artur Lewtak

Artur Lewtak

Szczęśliwy mąż od 2004 roku !

Jestem szczęśliwym mężem Doroty i ojcem wspaniałych dzieci: Natalki, Uli i Michałka. Z wykształcenia jestem socjologiem i doradcą życia rodzinnego oraz opiekunem medycznym. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu pedagogiki. Jestem pracownikiem Biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, co nie przeszkadza mi to być  jednocześnie przedsiębiorcą. Mając na uwadze, dobro małżeństw z którymi pracuję, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę dlatego wraz z żoną ukończyłem Archidiecezjalne Studium Życia Rodzinnego oraz Kurs Nauczyciela NPR w Lublinie. Podobnie jak żona formuję się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca, gdzie pełnimy różne posługi. Posługuję również w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji prowadząc razem z żoną kursy, warsztaty dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Każda konsultacja indywidualna czy małżeńska są dla mnie wyzwaniem, które z radością podejmuję.

Kocham Boga, żonę, dzieci, kawę, dobre jedzenie, muzykę i dobry film. Interesuję się socjologią, ekonomią, biznesem, marketingiem, psychologią i przedsiębiorczością społeczną. Gram na gitarze i posługuję muzycznie w mojej wspólnocie.