ZAPISY NA KURSY

Zapraszamy na kurs finansowy Crown (online)

Kurs będzie trwał 11 tygodni, jedno spotkanie raz w tygodniu przez komunikator ZOOM.

Termin kursu: 16.01.2023 -27.03.2023

Kurs uczy spojrzenia na pieniądze i sprawy majątkowe z Bożej perspektywy oraz pokazuje, jak praktycznie zmienić swoją finansową przyszłość. Jeżeli chcesz nauczyć się Bożego zarządzania finansami, to ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs poprowadzi: Dorota Lewtak – certyfikowany lider Edukacji Finansowej Crown.

 

 

Kursy małżeńskie:

  • 18-20.11.2022 kurs PRZYSIĘGA MAŁŻEŃSKA w Lublinie

Kurs „Przysięga Małżeńska” jest kursem skierowanym do małżeństw sakramentalnych. Podczas tego czasu Bóg będzie uczył nas krok po kroku małżeńskiego tańca, jakim jest życie zgodne z przysięgą małżeńską. Poszczególne punkty przysięgi małżeńskiej są krokami, które składają się na kształtowanie życia małżeńskiego pełnego szczęścia, jedności i pokoju, zgodnego z zamysłem Bożym. Wierność przyrzekanym wartościom sprawia, że małżeństwo osiąga harmonię podobną do pięknego tańca dwojga ludzi, którzy poruszają się w sposób zgodny i zgrany. Kurs „Przysięga Małżeńska” jest praktycznym narzędziem dającym wiedzę na temat przymierza małżeńskiego oraz doświadczenie wprowadzania jej w życie. Może sobie myślisz, już raz wypowiedziałeś przysięgę małżeńską i wiesz jak żyć według niej, to po co ten kurs? W tym czasie będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę, ale także zweryfikować, co udało Ci się już wprowadzić w życie małżeńskie, a co być może umknęło. Kurs ten jest zaproszeniem do Szkoły tańca, w której to sam Bóg jako najlepszy „Mistrz” będzie pokazywał nam kolejne kroki, ucząc nas jedności i bliskości małżeńskiej, a także jak wprowadzić te kroki w codzienne życie. Zapraszamy serdecznie.

Prowadzący: Dorota i Artur Lewtak, ks. Łukasz Żaba SAC

Miejsce: Lublin, Dom Księży Pallotynów (ul. Bohaterów Monte Cassino 16A, dzielnica Sławinek-obok Plackarni)

Koszt: 400 zł/małżeństwo (w cenie nocleg, wyżywienie, serwis kawowy, materiały)

Zapisy: Kliknij aby się zapisać

Pamiętaj, że udane małżeństwo nie jest wynikiem przypadku, ale zrozumienia do którego prowadzi dialog i odpowiednia komunikacja oraz wspólna praca nad związkiem. Szczęście osiąga się stawiając wspólnie małe kroki, które prowadzą do jedności i stawania się codziennie choć trochę lepszym.

Czas kursów małżeńskich jest też czasem bycia razem, po to by jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Niewątpliwie w dzisiejszym świecie mamy bardzo mało czasu na robienie czegoś wspólnie.  Być może już dawno nie miałeś/miałaś okazji zatrzymać się nad swoim małżeństwem

Zaufaj i daj się poprowadzić, zawalcz o ten czas dla siebie i swojego współmałżonka, a zobaczysz, jak Twoja miłość małżeńska się zmienia.

Dlaczego warto skorzystać z  kursów małżeńskich?

  • Pogłębisz relację z Bogiem i współmałżonkiem
  • Lepiej zrozumiesz współmałżonka
  • Zrozumiesz różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami
  • Poznasz czym jest prawidłowa komunikacja
  • Nauczysz się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Otrzymasz narzędzia, które pomogły wielu małżeństwom
  • Na nowo odkryjesz piękno swojego małżeństwa

Nie czekaj, kliknij TUTAJ i zapisz się już dziś.


PROWADZĄCY:
Dorota i Artur Lewtakowie – Małżeństwo od ponad 17 lat. Rodzice 3 dzieci: Natalii, Uli oraz Michałka. Absolwenci Socjologii i Nauk o Rodzinie (KUL). Absolwenci Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Prowadzą warsztaty, konsultacje, randki oraz weekendowe kursy małżeńskie. Pracownicy biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, odpowiedzialni za Dom Formacji Małżeństw Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w Lisznej. Zaangażowani w Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Kochają wspólne podróże w nieznane, poranną wspólną kawę, służbę drugiemu człowiekowi, a przede wszystkim małżeństwom. Ich marzeniem jest, aby każde małżeństwo miało szansę na szczęśliwy związek.

ks. Łukasz Żaba SAC – Kapłan, pallotyn. Moderator Generalny Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Mieszka we Wspólnocie Pallotyńskiej w Lublinie (przy ul. Monte Cassino). Posługuje w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. W wolnych chwilach lubi czytać książki, jeździć na rowerze, grać w siatkówkę i wędrować po górach.