ZAPISY NA KURSY

Przysięga małżeńska

 

 • Opis: Kurs „Przysięga Małżeńska – Taniec w objęciach Boga” jest kursem skierowanym do małżeństw sakramentalnych. Podczas tego czasu Bóg będzie uczył nas krok po kroku małżeńskiego tańca, jakim jest życie zgodne z przysięgą małżeńską. Poszczególne punkty przysięgi małżeńskiej są krokami, które składają się na kształtowanie życia małżeńskiego pełnego szczęścia, jedności i pokoju, zgodnego z zamysłem Bożym. Wierność przyrzekanym wartościom sprawia, że małżeństwo osiąga harmonię podobną do pięknego tańca dwojga ludzi, którzy poruszają się w sposób zgodny i zgrany. Kurs „Przysięga Małżeńska – Taniec w objęciach Boga” jest praktycznym narzędziem dającym wiedzę na temat przymierza małżeńskiego oraz doświadczenie wprowadzania jej w życie. Być może myślisz, że skoro już raz wypowiedziałeś przysięgę małżeńską i wiesz jak według niej żyć, to ten kurs jest niepotrzebny. Nic bardziej mylnego. Podczas tych niezwykłych dwóch dni będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę oraz zweryfikować, co udało Ci się już wprowadzić w życie małżeńskie, a co być może umknęło.  Kurs ten jest zaproszeniem do Szkoły tańca, w której to sam Bóg jako najlepszy „Mistrz” będzie pokazywał nam kolejne kroki, ucząc nas jedności i bliskości małżeńskiej, a także jak wprowadzać te kroki w codzienne życie. Zapraszamy serdecznie.

 

 • Prowadzący: 

Dorota i Artur Lewtakowie – Małżeństwo od ponad 17 lat. Rodzice 3 dzieci: Natalii, Uli oraz Michałka. Absolwenci Socjologii i Nauk o Rodzinie (KUL). Uczestnicy Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Prowadzą warsztaty, randki oraz weekendowe kursy małżeńskie.
Pracownicy biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, odpowiedzialni za Dom Formacji Małżeństw Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w Lisznej. Zaangażowani w Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Kochają wspólne podróże w nieznane, poranną wspólną kawę, służbę drugiemu człowiekowi, a przede wszystkim małżeństwom. Ich marzeniem jest, aby każde małżeństwo miało szansę na szczęśliwy związek.

 1. Łukasz Żaba SAC – Kapłan, pallotyn. Moderator Generalny Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Mieszka we Wspólnocie Pallotyńskiej w Lublinie (przy ul. Monte Cassino). Posługuje w Pallotyńskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. W wolnych chwilach lubi czytać książki, jeździć na rowerze, grać w siatkówkę i wędrować po górach.
 • Termin rekolekcji: 28-29 maja 2021. Zapisy tylko do: 25.05
 • Ofiara za uczestnictwo: 40 PLN/para (ofiara na pokrycie kosztów przygotowania i organizacji rekolekcji)
 • Szczegółowy plan rekolekcji oraz dane do płatności – wyślemy mailowo.
 • LINK do transmisji zostanie rozesłany przed rozpoczęciem kursu ok. 27.05.202 . Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu. Nie trzeba instalować skomplikowanego oprogramowania, link będzie od razu aktywny. Konferencje będą dostępne pod linkiem do odsłuchania również w późniejszym czasie.
 • Prosimy przygotować: Pismo Święte, długopis, notatnik

 

WAŻNE UWAGI:

 1. OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIĄ PONIŻSZY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY otrzymają w ciągu 2-3 dni roboczych maila z danymi do przelewu. Jeżeli go nie otrzymasz – są 2 opcje: został wpisany błędny adres mailowy lub Twoja skrzynka mailowa posiada blokadę przed masowymi wiadomościami. Prosimy wtedy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku błędnie wpisanych danych osobowych. W związku z tym bardzo prosimy o poprawne wpisanie adresu e-mail, na który przesyłamy maila zwrotnego oraz link do transmisji.
 3. Bardzo prosimy o sprawdzanie na skrzynce mailowej folderu SPAM, ponieważ maile mogą tam trafić. Jeżeli również tam nie będzie maila-prosimy o zgłoszenie sytuacji osobiście (Biuro Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, al. Warszawska 31, 20-803 Lublin), mailowo: biuro@przyjacieleoblubienca.pl lub telefonicznie: 515 485 259
 4. NIE PRZESYŁAMY NA MAILA POTWIERDZENIA ZAKSIĘGOWANYCH WPŁAT. Do każdej osoby, która opłaci uczestnictwo wyślemy link do transmisji najpóźniej w dniu rozpoczęcia rekolekcji.
 5. Prosimy, aby nie przesyłać linku do znajomych. Jest on przeznaczony tylko do użytku uczestników rekolekcji.

Zapisy na kurs zostały zakończone. Wkrótce zapisy na kolejne kursy, prosimy śledzić nasze strony !